Özel Baskılı Kraft Kağıt Poşet

Stok:

Stokta yok


1.770,00 KDV DAHİL

Temizle
- +

Logolu kağıt poşetler özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullandıkları baskı ürünleridir. Özellikle kurumsal bir imaj yaratmayı hedefleyen markalar logolarının üzerine basılı olduğu bu ürünleri alışveriş yapan müşterilerine vermek için kullanıyorlar. Plastik poşete kıyasla doğaya olan zararı çok daha düşük olan bu ürünler ile sosyal sorumluluk açısından da oldukça değerli olan kağıt çanta ürünü görünüm olarak çok şık bir izlenim sunar.

Kağıt çanta baskı ürünü, perakende sektöründe faaliyet gösteren neredeyse tüm kurumsal markalar tarafından kullanılıyor. Özellikle de plastik poşetlerin ücretli olma zorunluluğundan sonra kağıt poşetlere olan talep arttı. Müşterilerin mağaza içerisinde yaşadıkları deneyimi kötü etkilememek için firmalar plastik poşet kullanmak yerine kağıt / karton çanta kullanıyorlar.

Bu ürün üzerine sade bir logo basılarak kullanılabilmekle birlikte markanın kurumsal kimliğini yansıtan farklı tasarımlarla da kullanılabilir. Beyaz veya Esmer Kraft kağıt kullanılarak üretilen bu ürün için kağıt seçimini de yine logonuza ya da yükleyeceğiniz tasarımınıza göre karar verebilirsiniz. .

Kağıt çanta boyutunu seçerken satmış olduğunuz ürünleri dikkate almalısınız. Özellikle farklı boyutlarda ürünleriniz bulunuyorsa iki veya daha fazla boyuttaki çantaları birlikte sipariş vermelisiniz.
Kağıt türünü seçerken tasarımı ve kurumsal kimliğinizi göz önünde bulundurmalısınız.
Tasarımınızda veya logonuzda bulunan renk sayısı ile baskı rengi sayısı birbiriyle aynı olmalıdır. Aksi taktirde yeniden tasarım yüklemeniz veya siparişinizi güncellemeniz gerekirse ek ödeme yapmanız talep edilebilir.
Baskı rengi sayısını seçtikten sonra seçili olan adet sayısını kontrol etmelisiniz. Her renk sayısı için basılabilen adet sayısı farklılık gösterebilmektedir.
Yukarıda gördüğünüz baskı özelliklerinden farklı bir baskı yaptırmak isterseniz, örneğin; hem zemin hem de fotoğraf baskı gibi, sağ tarafta bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler:
Ebat

18*8*24, 25*12*31, 32*12*41, 32*20*33, 45*14*49, 28*16*32

Miktar

100, 250, 500, 1.000, 2.000, 3.000, 4.000, 5.000

Toplam 0 değerlendirme

0.0 ortalama puan
0
0
0
0
0

“Özel Baskılı Kraft Kağıt Poşet” için ilk yorumu yazan sen ol!

Henüz değerlendirme yapılmadı.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close