Hoş Geldiniz!

Türkiye’nin en çok sevilen Karton Bardak ve Ambalaj Ürünleri sitesine hoş geldiniz!

2017 yılından beri Türkiye’de ve yurt dışında sektöre dair hizmetler vermekteyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık ve artık MONS GRUP PLASTİK MATBAA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak yolumuza online alışverişte de devam etme kararı aldık. Hizmet anlayışımızla fark oluşturup Online Ambalaj ürünleri satışlarımızı yurt içinde ve yurt dışında yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

Neden biz?

Hizmetlerimiz ile ilgili bizimle online iletişime geçebilir,
her türlü sorunuzu, önerinizi veya memnuniyetinizi paylaşabilirsiniz.
Aşağıdaki ​yer alan canlı destek panelimizden bize ulaşabilirsiniz.

kartonbardak.com.tr olarak sizlere her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Web sitemiz de satılan her ürünün, düzenli olarak kalite kontrolü yapılmaktadır.

Alışveriş sitemizde saat “Bugün Kargo” başlığı altındaki ürünler saat 15:00 e kadar sipariş verildiği taktirde aynı gün kargoya verilir. Diğer ürünlerimizin termin süreleri hakkında canlı destek panelimizden bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizin ister banka yoluyla havale ister kredi kartı ile ödemesini yapabilirsiniz. Cazip taksit avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close